Menu
Sepetim

300 TL Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!! Kredi Kartı ve Havale/EFT Ödeme Seçeneği

Hakkımızda

Yıllar önce hobi olarak başlayan maceramız,kullandığımız ürünlerin online platformda olmaması nedeniyle bir hayale dönüştü ve 2018 yılı başında Hobimarkt.com'u hayata geçirdik.Amacımız hobi malzemesi ve örgü iplerini tüm Türkiye'de kolay erişilebilir bir hale getirmekti.

Sizlerden gelen taleplerle yolumuza devam ettik,yaptığımız indirim ve kampanyalarla üreten ve emek veren kadınların her zaman yanında olduk..

Uygun fiyatı ve kaliteli içeriği ile binlerce örgüseverin severek kullandığı Apple örgü ipini,sizlerden gelen istek üzerine Apple Yarn tescilli markası ile Türkiye'de en geniş renk seçeneğiyle daha fazla üretilmesini sağladık..

El örgüsü ürünlerin satışı konusunda gelen yoğun talepler üzerine,üreten kadınlara destek olma amacı ile Mia Luna Craft projemizi hayata geçiriyoruz..

Mia Luna Craft'ta bulunan el örgüsü ürünler,ev ekonomisine katkı sağlayan değerli örgüseverler tarafından el emeği ile örülmüş ve satışa sunulmuştur.

Satılan el örgüsü ürünler,alanında deneyimli ve profesyonel takipçilerimiz tarafından 1. Sınıf örgü iplikleri ile örülmektedir.

Konsept olarak Türkiye'de ilk defa yapılan bu proje ile amacımız,üreten ve emek veren kadınlara daha fazla destek olarak daha geniş bir iş istihdamı sağlamaktır