Menu
Sepetim

100 TL Üzeri KARGO BEDAVA!! Kredi Kartı,Kapıda Ödeme ve Havale/EFT Ödeme Seçeneği

Punch

Punch

Punch

Punch KitiBu siparişte KARGO BEDAVA!!İstediğiniz şablonu ve özellikle istediğiniz renkleri NOT kısmına yazabilirsiniz..- Gökkuşağı,Tilki,Bulut,Yaprak,Geyik,Aslan,Penguen, Zurafa,Tavşan Şablonlarından 3 adet tercih edebilirsiniz..Hazır punch kiti artık punch yapmak daha keyifli..İçerik; 1 Adet ..
119,00TL
Nurge Punch Kasnak TakımıKasnak altlığı takımı vidalı nakış kasnaklarında punc nakışı yapılabilmesi için tasarlanmıştır.Punc kasnak altlığının 2 tarafı bulunmaktadır,büyük ön yüzünde 2 no vidalı plastik kasnak,küçük ön yüzünde 1 no vidalı plastik kasnak bulunmaktadır ..
39,00TL
Punc İğnesi MorPanc işlemelerinizi yaparken kullanabileceğiniz Panc iğnesi,ince ve kalın olmak üzere yedek iğne ve 2 adet iplik geçirme aparatından oluşmaktadır.Panc nakışlarınızda kullanabilirsiniz.Renk: Mor..
42,00TL
Punch Kumaşı Punch Kumaşı
Yeni Ürün
Etuval Gardenya Punch (Nakış) KumaşıEtuval Gardenya kumaş,keten görünümünde polyester pamuk karışımı nakış kumaşıdır,kolay işlenebilir bir yapıya sahiptir.Etuval Gardenya kumaşı leke tutmaz,dertsizdir.Delikli yapısı sayesinde dokuması kolaydır,işlemeleri kaliteli gösterir.Kullanım Alanı: Kanavi..
60,00TL
Tilki Punch Pano
Yeni Ürün
Tilki Punch PanoBu üründe KARGO BEDAVA!!Punch panolar ile evinize apayrı bir hava katacaksınızKasnak olarak 20 cm vidalı ahşap kasnak kullanılmıştır.OEKO-TEX Sertifikalı organic iplikler kullanılarak el ile işlenmiştirKumaş Etuval Gardenya'dırBu ürün Hobimarkt.com güvencesi ile tarafınıza gönderilec..
100,00TL
Vidalı Ahşap Kasnak
Yeni Ürün
Nurge - Şirin Vidalı Ahşap Punch KasnağıAhşap tahta kasnak kayın ağacından üretilmiştir.Ayarlı yapısı ile kumaşı gerip nakış işlemek için kullanabilirsiniz..
16,00TL
Vidalı Plastik Kasnak
Yeni Ürün
Nurge Vidalı Plastik Punch KasnağıVidalı,ahşap görünümlü plastik nakış kasnağı.Ayarlı yapısı ile kumaşı gerip nakış işlemek için kullanabilirsiniz...
10,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)