Menu
Sepetim

100 TL Üzeri KARGO BEDAVA!! Kredi Kartı,Kapıda Ödeme ve Havale/EFT Ödeme Seçeneği

Punch Malzemeleri

Punch Malzemeleri

Punch Malzemeleri

Nurge Punch Kasnak TakımıKasnak altlığı takımı vidalı nakış kasnaklarında punc nakışı yapılabilmesi için tasarlanmıştır.Punc kasnak altlığının 2 tarafı bulunmaktadır,büyük ön yüzünde 2 no vidalı plastik kasnak,küçük ön yüzünde 1 no vidalı plastik kasnak bulunmaktadır ..
35,00TL
Punc İğnesi MorPanc işlemelerinizi yaparken kullanabileceğiniz Panc iğnesi,ince ve kalın olmak üzere yedek iğne ve 2 adet iplik geçirme aparatından oluşmaktadır.Panc nakışlarınızda kullanabilirsiniz.Renk: Mor..
35,00TL
Punch Kumaşı Punch Kumaşı
Yeni Ürün
Etuval Gardenya Punch (Nakış) KumaşıEtuval Gardenya kumaş,keten görünümünde polyester pamuk karışımı nakış kumaşıdır,kolay işlenebilir bir yapıya sahiptir.Etuval Gardenya kumaşı leke tutmaz,dertsizdir.Delikli yapısı sayesinde dokuması kolaydır,işlemeleri kaliteli gösterir.Kullanım Alanı: Kanavi..
35,00TL
Sihirli Punch Kalemi
Yeni Ürün
Mavi Silinebilir Tekstil Kalemi - Uçan Kalem- Isı ile silinebilmektedir- Ütünün uygulanabileceği her türlü kumaşa çizim yapabilirsiniz- Boyu 14,5 cm ucu 0,7'dirSıklıkla Punch işlemeleri için kullanılmaktadır..
8,00TL
Sıvı Silikon Yapıştırıcı
Yeni Ürün
Sıvı Silikon YapıştırıcıHobi amaçlı projelerinizde kullanabilirsiniz.Hızlı yapıştırma özelliği ile kokusuzdur..
6,00TL
Vidalı Ahşap Kasnak
Yeni Ürün
Nurge - Şirin Vidalı Ahşap Punch KasnağıAhşap tahta kasnak kayın ağacından üretilmiştir.Ayarlı yapısı ile kumaşı gerip nakış işlemek için kullanabilirsiniz..
16,00TL
Vidalı Plastik Kasnak
Yeni Ürün
Nurge Vidalı Plastik Punch KasnağıVidalı,ahşap görünümlü plastik nakış kasnağı.Ayarlı yapısı ile kumaşı gerip nakış işlemek için kullanabilirsiniz...
10,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)